isf 13 Sierpień, 2018 0

Jak ważna jest doskonale dopasowana taryfikacja, która pozwoli sprawniej działać w biznesie

Przetwarzanie danych bilingowych generowanych przez system telekomunikacyjny różnych typów i producentów pozwala ustabilizować i uporządkować taryfikacja, którą dostać można w ramach działania http://comfortel.pl/index.php/oferta/sort-profit . Jest to rozwiązanie, które może być wykorzystywane w firmach różnego rodzaju, jednostkach budżetowych, grupach biznesowych i wszędzie tam, gdzie dobra taryfikacja jest nieodzowna.

Dokładna analiza ruchu telefonicznego oraz konsekwentna polityka rozliczania kosztów wraz z pomocą taryfikacji, może zostać przeprowadzana na najwyższym poziomie i w pełni skrupulatnie dla najlepszych efektów.

System taryfikacji pozwala nie tylko obniżyć koszty rozmów telefonicznych, które realizowane są w centralach pracujących w technologii TDM, ale także innych jak VolP. Dzięki taryfikacji, można rozliczyć koszty połączeń z telefonów komórkowych oraz transmisji danych.

System taryfikacji pozwala zrealizować system jedno lub wielostanowiskowy, ale także wspomaga obsługę pojedynczych central jak również sieci abonenckich systemów telekomunikacyjnych, różnego rodzaju i różnych producentów, a także pozwala wprowadzić intuicyjny interfejs użytkownika systemu. Taryfikacja pozwala również na łatwe przeglądanie, sortowanie oraz filtrowanie danych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *